0 800 20 00 18

Дзвінок безплатный

9:00 - 20:00

0

Доставка замовлень
0-800-20-00-18 10: 00-19: 00

ДОСТАВКА "Новою Поштою" по Україні

З повним каталогом адрес відділень можна ознайомитись на сайті «Нової Пошти» novaposhta.ua Доставка здійснюється за рахунок покупця. Вартість доставки до будь-якого відділення - 79 грн.

Зверніть увагу, що після доставки ваше замовлення буде безкоштовно зберігатися на відділенні «Нової Пошти» не більше 5-ти днів. Після закінчення зазначеного терміну посилка повертається відправнику.

«Нова Пошта» також пропонує послугу кур'єрської доставки за вказаною вами адресою. Така послуга збільшить вартість доставки. Кур'єрська доставка діє тільки в тих населених пунктах, де є відділення «Нової Пошти».

Замовлення може отримати тільки людина, на якого була оформлена відправка, при цьому він обов'язково повинен мати при собі паспорт.

В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком перед оплатою у відділенні «Нової Пошти».

Примірка в відділенні "Нової Пошти" по Україні
Ви можете приміряти замовлений вами товар на будь-якому відділенні "нової пошти" без попередньої оплати.


Міжнародна доставка

Міжнародна доставка здійснюється наступними способами:

Поштовим перевізником. Термін доставки до 90 днів.

Кур'єрською службою. Термін доставки до 14 днів (довідник з країнами доставки і вартістю). В обов'язковому порядку перевіряйте ваше замовлення на відповідність з товарним чеком при отриманні у кур'єра.

Важливо! Перед відправкою товар перевіряється і страхується на повну вартість. При отриманні товару вам необхідно перевірити його на наявність пошкоджень і, в разі проблем, на місці пред'явити претензії службі доставки. Служба доставки відшкодовує завдані збитки.

Зв'яжіться з нами

Самовивіз з L.A.P.T.I.points

  • КИЇВ, Магазин "Цитрус", вул. Хрещатик 29. 2 поверх
  • ОДЕСА, ТЦ Рів'єра, Південна дорога, 1
  • ОДЕСА, L.A.P.T.I.store, вул. Катерининська, 26
  • ХАРКІВ, Магазин "Цитрус", вул. Пушкінська 67
Наверх