0 800 20 00 18

Дзвінок безплатный

9:00 - 20:00

0

Про нас

Бренд L.A.P.T.I. - це

L.A.P.T.I. - це перший та єдиний на сьогодні бренд взуття в Україні, що конкурує з італійськими брендами за якістю та ціною. Наше взуття має одеську душу та італійську увагу до деталей. Люди відразу підкреслили в L.A.P.T.I. відмінне почуття смаку та високу якість. Матеріали, з яких ми створюємо взуття, купують для себе такі світові бренди, як Maison Martin Margello, Santoni, Valentino та багато інших. Наша унікальність і позиціонування полягає у створенні українського взуття відмінної якості, яке доступне багатьом. Основа L.A.P.T.I. – відібрані руками матеріали від кращих європейських мануфактур, майстерність одеських майстрів і одеська душа.

Взуття L.A.P.T.I. створено для

Це взуття для тих, хто цінує якісні вироби та має бездоганний смак до життя. Для любителів яскравих подорожей, готових до відкриттів, нових знань та нових вражень.

Проект L.A.P.T.I. почався з

Проект L.A.P.T.I. почався з покупки пари еспадрільїв в Іспанії. Тоді ми замислились, чому б не створювати таке стильне взуття у нас в Україні. Вже на першій презентації ми продали 42 пари за один день та зрозуміли, що L.A.P.T.I. приречені на успіх. Найбільш обговорюваний український бренд взуття зібрав головних fashion-персон на Ukrainian Fashion Week, викликав цікавість Forbes, Vogue, Harper's Bazaar, Elle і Marie Claire, залишив слід в американській версії Vogue. L.A.P.T.I. відвідали міжнародну виставку взуття в Мілані - Micam, - і вже знайшли перших європейських партнерів.

Успіх L.A.P.T.I.

За рік існування ми стали найуспішнішим взуттєвим брендом українського fashion-ринку.

  • L.A.P.T.I. став резидентом всіх ключових fashion-подій України
  • Представлений у кращих шоу-румах Європи
  • Завоював публіку на подіумах New York, Milan, Paris Fashion Week
  • Випустив колаборації з українськими дизайнерами зі світовим ім'ям: POUSTOVIT, AnnaK, Ksenia Schnaider, Shushan, Irina Mussatova, WeAnnaBe
  • Відкрив мережу власних острівців роздрібної торгівлі з унікальним форматом продажу взуття.

Взуття L.A.P.T.I. – це

L.A.P.T.I. - це симбіоз кращих європейських матеріалів, натхнення наших дизайнерів та передових технологій виробництва. Натуральну шкіру та делікатний твід ми привозимо зі світової мекки розкошів - Італії. Шикарний оксамит і мереживо - з витонченої Франції. Невагому підошву EVA та джутову підошву для еспадрильїв - з яскравої Іспанії. Ми збираємо кращі матеріали з усієї Європи, щоб зробити кожну річ гідної кращих людей. І ми створюємо її тут, в Одесі.

Команда L.A.P.T.I.

Ми - це успішні українські бізнесмени, які у вільний час від не найцікавіших (але дуже важливих) справ, вирішили створити новий яскравий проект. У команді L.A.P.T.I. кілька однодумців. Один з них я, Олександр Верник. Мені 31, зараз мій основний бізнес - це будівництво та проектування. І це, звичайно ж, теж дуууже цікаво, але часто не дуже весело. Ось так мені й спали на думку L.A.P.T.I. - як цікавий проект для душі та для українців. Хочете знати більше? Приходьте до мене на

Слідкуйте за нами
Наверх