0-800-20-00-18 | 10:00-19:00
 • L.A.P.T.I. Born in Odessa

  L.A.P.T.I. Born in Odessa
  Ласкаво просимо в яскравий світ у стилі L.A.P.T.I.!
  lapti-mini-logo
  L.A.P.T.I. - це не просто взуття, а стиль життя.

  Ми створюємо L.A.P.T.I. в Одесі, на березі Чорного моря. Всі моделі пронизані яскравим та легким настроєм південного міста)


  L.A.P.T.I. people - це Ви! Стильні індивідуальності. Яскраві експериментатори. Субкультура, яка обирає творчий та інтелектуальний розвиток. І наше взуття - для вас!

   

  Ми - L.A.P.T.I.family!


  team
 • Материалы и технологии

  Материалы и технологии
  L.A.P.T.I. - це сліпони, легкі кеди, черевики та еспадрильї з натуральних матеріалів. Створення кожної колекції ми починаємо з поїздки до Італії: наші дизайнери вибирають шкіру кращих сортів, яскравий текстиль, ніжне мереживо та ультра-комфортну підошву на виставці Lineapelle Fair в Мілані.

  Майстерність взуттєвиків з 20-ти річним стажем, високотехнологічне німецьке обладнання, увага до кожної деталі дозволяють L.A.P.T.I. забезпечувати безпрецедентну якість та конкурувати з самими іменитими світовими брендами взуття.


   

  L.A.P.T.I. - взуття ручної роботи.

  team
 • Команда L.A.P.T.I.

  Команда L.A.P.T.I.
  Ми працюємо над тим, щоб Ви насолоджувалися комфортними прогулянками. Ми робимо все, щоб Ви ловили незабутні враження та колекціонували спогади ... звичайно ж, разом з нами :) Тому, що L.A.P.T.I. - ідеальне взуття для спонтанних поїздок, яскравих зустрічей та подорожей.

  Чекаємо на Вас у наших L.A.P.T.I.points у Києві, Одесі, Харкові та Дніпрі. Ми готові Вас дивувати :)
   

  – команда L.A.P.T.I.

  team
 • L.A.P.T.I. X Collaborations

  L.A.P.T.I. X Collaborations
  L.A.P.T.I. x GAPCHINSKA
  lapti-mini-logo
  «Взуття з янгольською вдачею» - так редакція журналу Pink.ua назвала колекцію LAPTI x GAPCHINSKA. Квітуча весна та життєрадісність - це наймиліша колекція текстильних сліпонів! Герої картин принесли з собою любов, наївну чарівність, безпосередність та дитинство.

  collaboration
 • MOZGI Ent. x L.A.P.T.I.

  MOZGI Ent. x L.A.P.T.I.

  Неожиданная, беспрецедентная и красноречивая. Коллекция со стильных улиц и ярких кварталов. Самая уникальная коллаборация 2018 года - MOZGI Entertainment x L.A.P.T.I.!

  Когда в одной компании встречаются яркие музыканты и креативные дизайнеры, рождаются настоящие fashion-хиты!

   
  Обувь твоего лета - это стильные кожаные кеды L.A.P.T.I. с вышитыми фразами из любимых песен группы Mozgi, Время и Стекло и Michelle Andrade. Хочешь быть на стиле? Носи крутые кеды MOZGI Ent. x L.A.P.T.I.!

 • L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Prima Maria


  Сліпоны L.A.P.T.I. х Prima Maria зачаровують та уводять з собою у неймовірний світ картин української художниці Марії Примаченко.
   
  Казковий світ, у якому правлять фантастичні тварини. Світ добра, у якому шанують один закон - любов. Це чарівний ліс. У ньому живуть міфічні істоти, які відведуть тебе у добру казку.
 • L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Collaborations

  POUSTOVIT x L.A.P.T.I.


  Зізнатися у любові до міста, надихнувшись легкою ностальгією за дитинством ... Колаборація POUSTOVIT x L.A.P.T.I. - сліпони та снікерси, родом з яскравих спогадів про світле та безтурботне юнацтво. Дитинство зі смаком «Київського торту» в затишних двориках під густими каштанами, канікули на сонячних одеських пляжах під звуки моря та з солодощами холодного ескімо ... Колекція шкіряних сліпонів - символ естетики 80-х, «олдскула» та простих речей, які ми так любили. Білі сліпони POUSTOVIT x L.A.P.T.I. - це любов до міста дивовижних відкриттів і експериментів, до міста твого дитинства.
 • L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Ksenia Schnaider


  Лаконічна колаборація з українським дизайнером Ksenia Schnaider у рамках її колекції 100%. Комп'ютерні принти з українським настроєм, легка підошва та акуратний дизайн. Весняний настрій завжди у твоїй голові, якщо на ногах - українське взуття L.A.P.T.I. Обери свій дизайн та покажи місту, хто тут справжня fashionista.
 • L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x Collaborations

  L.A.P.T.I. x WeAnnaBe


  Український бренд WeAnnaBe заглянув у майбутнє, яке надихнуло його на створення нової колекції. Девіз колекції WeAnnaBe FW`16-17: "Wonder Woman Inside of Every Little Girl" - це одяг для дівчини, яка може бути сміливою, дивовижною та зухвалою, але при цьому і ніжною, тендітною та беззахисною. L.A.P.T.I. by WeAnnaBe зі знімними рюшами стали відмінним доповненням цієї колекції. Сліпони-конструктори дозволяють змінювати образ кожен день!
Наверх